GhostGate

Světlo a Láska vychází ze Srdce ! Přidejte se na tu správnou cestu lásky ! Štěstí a Láska vám budou odměnou, ale získáte mnohem víc ! SVOBODU ! ! !

RSS

RSS

TEST NÁRODA ČESKÉHO

Články a příspěvky

Odkud přišli lidé

Odkud přišli lidé

Lidská civilizace. Planeta Země. Je planeta Země našim pravým domovem?Ne! Lidé pochází ze vzdálené galaxie Eri ( cca. 70 mil. světelných let od země ). I přes svou vyspělost se chovalí jako krvelačné bestie co dobývali jeden svět za druhým. Z každým dobytým světem byla jejich moc silnější a hlad po další kořisti větší a větší. Cestovali vesmírem uzavření ve svých lodích a z touhou po krvi.

Opustili svou rodnou planetu Eridanus a vydali se na dlouhou cestu k Mléčné dráze.
Po mnoha staletích ba i tisíciletích putování vesmírem dorazili na okraj Mléčné dráhy a začali se probouzet ze stáze.
Hladoví a vyčerpaní musí opravit své lodě. Poškození některých částí bylo moc velké. Četné boje a let mezi galaxiemi zanechali na lodích velké poškození.
Nedalo se to opravit. Surovin a materiálu na opravu ludí je málo.
Ovšem jejich vynalézavost, touha dobývání a oběvování nových světů byla tak silná, že opět vyrazili.

Opět rostla síla a moc lidského rodu. Obyvatelé planet mléčné dráhy byli zdecimování a mysleli na odplatu.
Nejvyspělejší civilizace vzdorovali sílícímu tlaku lidí a ti méně vyspěli padli v nemilost.

Lidé se dostali až k planetě Zemi. Byla nádherná. Takový modrý drahokam ve vesmíru.Země disponovala nesčetným množstvím nerostných surovin,  jídla a vody. Na Zemi žilili jen primitivní tvorové.
Planeta země se stala lidskou základnou.

Ale neutichalící boje a lety mezi hvězdami stále více vyčepávaly zdroje lidí a tak se stalo nevyhnutelné. Byli poraženi a zahnáni na planetu Zemi.
Spojení několika vyspělých civilizací vzalo za své.
Když byli všichni lidé na povrchu země. Byla použita ničivá zbraň a lidé zapoměli na svou minulust. Byly zničeny i všechny zbraně a vesmírné lodě. Lidé zapoměli své technické dovednosti a tudíž se museli  vše naučit od začátku.

Od té doby uběhlo již mnoho tisíc let. Tu a tam se na zemi oběví záhadná kosmická loď. Ale to jsou jen pozorovatelé a stážci míru mezi planetami.
Nebo se oběví i samotní vrcholní činitelé vyspělých civilizací a to v podobě bohů např. Ježíše. Naslouchají lidem a konají dobro a někdy i zázraky.
Učí lidi lásce a míru. snaží se nás lidi převychovat a v mnoha případech se to i daří. Jsou  jedinci kteří vystrčí růžky a zdevastují co jim pod ruky příjde ( A. Hitler, Napoleon, Sadám Husajn, Usáma bin Ladin atd. ). Zemře tak milóny lidí, ale oni se nám stále snaží pomáhat.
Lidská civilizace roste a sílí. Na vzdory snahám mimozemských spojenců si lidé ponechali ty nejhorší vlastnosti po svých předcích.
Dobyvačnost,nekázeň,lov,přivlastňovat si cizí věci a ubližovat druhým.
To co nás naučili naši vesmírní druhové, nyní používáme proti nám samotným. a stážci již nesmí zasahohovat.
Je nutné jen přihlížet a čekat nevyhnutelné. Zdali se lidé zničí sami, nebo překonají tuto krizi a přejdou další svůj vývojový stupeň a stanou se opět vesmírnou mocností.

Této situace však necitelně využívají méně vyspělé civilizace této galaxie. Mohou již létat a používat mezihvězdný prostor. Jsou zlí a dokáží vstupovat lidem do podvědomí a tak je lákat a říkat co mají dělat. Lidé se stávají otroky. Jsou z nich loutky vykonávající příkazy jiných bytostí a nejsou tak sami sebou.
Tyto bytosti jsou známí jako různí démoni, čerti a Satani.
Lidé byli od jakživa  velmi věřící. Vlastně od doby kdy byli zahnáni na planetu Zemi a byla použita zbraň zapomění.
Museli se vše učit od začátku a proto věřili všemu co jim kdo řekne a co nedokázali pochopit tak tomu dávali nálepku božství.
Naši vesmírní pomocníci a strážci se snaží tyto nájezdníky zadržovat, ale vždy se to nepodaří. Jsou nesmírně vynalézaví. Vždy se jim podaří najít skulinku a projít k Zemi.
Vybudovali si na odvrácené straně Měsíce hluboko pod povrchem základnu. Odtud vysílájí své rozkazy lidským loutkám do jejich myslí a podvědomí.
Lidská loutka je tak obalena neviditelnou, ale silnou skořápkou ( energergetickým štítem ), kterým jen stěží projde kousek božího světla, vesmírné energie a lásky.
Jen málo vyvoleným lidem se podařilo a podaří tento štít prolomit. Vyhnat démony ze své mysli a stát se tak boží bytostí plný lásky a světlem ve svém srdci.

Lidé jsou však zvyklí bojovat. Tudíž, těm kterým se podařilo oprostit se od démonů, věří že se to podaří všem lidem. Snaha pomáhat si navzájem, tak u lidí roste. Lidé se stávají lepšími. Musí podniknout ještě mnoho kroků a udělat spoustu věcí, aby se stali moudrými a božími bytostmi. Do té doby musíme všichni věřit, že se nepozabíjejí. Neboť k válce a zabíjení není nikdy mezi lidmi daleko. Stačí malá chybička a veškeré snahy o vybudování lepší společnosti jsou ty tam. Lidé jsou prchlivé a tvrdohlavé bytosti. Vrhajíc se pohlavě do všeho a následky jsou mnohdy děsivé.

A proto věřme, že láska je tou největší a nejvýkonější zbraní proti nenávisti a démonům skázy.

Podobná témata: www.vesmirni-lide.cz

Žádné komentáře
 
Kontakt: Martin Mořkovský * tel: 608 353 456 * e-mail: Morkowicz@seznam.cz