GhostGate

Světlo a Láska vychází ze Srdce ! Přidejte se na tu správnou cestu lásky ! Štěstí a Láska vám budou odměnou, ale získáte mnohem víc ! SVOBODU ! ! !

RSS

RSS

TEST NÁRODA ČESKÉHO

Astrální cestování

Svoboda

Co je to astrální cestování? Mnoho lidí se ještě s tímto  pojmem nikdy nesetkalo.

Vy co jste už pokročilí v meditaci a máte přehled o různých meditačních technikách, tak vám to vysvětlovat nemusím. Ale i mezi některými z Vás se nachází několik lidí, kteří sice ví o co se jedná, ale nejde jim tohle cvičení, nebo dělají někde chybu, nebo to jsou jen domácí samoukové a tutíž provádějí cvičení špatně.

Astrální cestování je součást meditace. A jako bonus se Vám může přihodit, že opustíte své  tělo a pohybujete se mimo vaše fyzické tělo. Tato zkušenost, ale netrvá dlouho. protože jste vaše tělo opustili nedobrovolně a samovolně. Obvykle se člověk poleká a ihned se vrátí zpět do svého fyzického těla.

Skutečné astrální cestování, je prováděno za bdělého stavu a člověk opouští své fyziké tělo vědomně.

Při samotných astrálních cestách, můžete zažít spoustu věcí a také se můžete podívat do různých míst. Např. i do těch míst, kde by jste se za normálních okolností nikdy nepodívali. Nic není překážkou. Snad jen etika.  Nejsou překážkou ani vzdálené konce vesmíru, nebo cesty do minulosti, či naopak do budoucnosti.

Ovšem nikdo se nemusí astrálního cestování obávat, je to bezpečnější dokonce než let letadlem a levnější než dovolená u cestovky.

Poslední komentáře
21.08.2009 19:07:06: pičo
 
Kontakt: Martin Mořkovský * tel: 608 353 456 * e-mail: Morkowicz@seznam.cz